RETRO - Lazaraltisk

Lázár Ervin Általános Iskola

Lázár Ervin Általános Iskola

Tartalomhoz ugrás
A „RETRO” KÉPZŐMŰVÉSZETI PÁLYÁZAT DÍJAZOTT TANULÓI

1-2. ÉVFOLYAM
1. helyezett:
Móré Emma 1.C
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Széll Beáta

2. helyezett:
Horváth Ákos Balázs 1.B
Újpesti Károlyi Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Kürtösné Németh Nikoletta

Hadházy Johanna 1.B
Újpesti Károlyi Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Kürtösné Németh Nikoletta

3. helyezett:
Kis Zsófia 1.C
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Széll Beáta

Különdíj: -

3-4. ÉVFOLYAM
1. helyezett:
Makádi András 4.C
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Tóthné Szederkényi Henriette

Őrsi Nelli 4.C
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Tóthné Szederkényi Henriette


2. helyezett:
Grozdits Martin 3.A
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola
Felkészítő tanár: Kalmár Beáta

Máté-Tóth András 4.B
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Általános Iskola
Felkészítő tanár: Mesterné Dobó Krisztina

3. helyezett:
Csillag Zoltán 3.A
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola
Felkészítő tanár: Kalmár Beáta

Réfi Noel Milán 4.B
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Általános Iskola
Felkészítő tanár: Mesterné Dobó Krisztina

Különdíj:
Győrffy Bulcsú logopédia 3. osztály
Újpesti EGYMI
Felkészítő tanár: Ráczné Végh Pálma

Hegedűs Júlia 4.B
Újpesti Karinthy Frigyes Magyar-Angol Két Tanítási Általános Iskola
Felkészítő tanár: Mesterné Dobó Krisztina


5-6. ÉVFOLYAM
1. helyezett:
Szigeti Nóra 6.a
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola
Felkészítő tanár: Kalmár Beáta

Romasóczki Kata 5.c
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Móricz Lászlóné

2. helyezett:
Vörös Enikő 6.a
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Móricz Lászlóné

Németh Helga 6.c
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Tuza Márta

3. helyezett:
Jánosi Emília 5.b
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Móricz Lászlóné

Máté Sarolta 6.a
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Móricz Lászlóné

Különdíj:
Szabó Vivien 5.c
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Tuza Márta

Varga Luca 6.b
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Tuza Márta

Wittmann Veronika 6.b
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Augusztin Márta


7-8. ÉVFOLYAM
1. helyezett:
Tóth Kata 7.d
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Péliné Szincsok Zsuzsanna

Máthé Mira 7.c
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Augusztin Márta

2. helyezett:
Garamszegi Boglárka 7.b
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Péliné Szincsok Zsuzsanna

Kovács Fanni 7.d
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Péliné Szincsok Zsuzsanna

3. helyezett:
Pákozdi Márk – Megyes Dávid 7.a
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Augusztin Márta

Különdíj:
Balog Viktória Letícia 7.b
Újpesti Bene Ferenc Általános Iskola
Felkészítő tanár: Boldizsárné Kovács Gizella

Herczeg Kata Hanna 8.b
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Tuza Márta

Tóth Enikő 7.a
Lázár Ervin Általános Iskola
Felkészítő tanár: Agusztin Márta


9-12. ÉVFOLYAM (Középiskola)
1. helyezett:
Kürtösi Anna Nikoletta 12.d
Könyves Kálmán Gimnázium
Felkészítő tanár: Farkas Rita

2. helyezett:
Hajmer Dorina 9.n
Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Koncz Viktória

3. helyezett:
Hintalan Szabolcs 9.b
Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Felkészítő tanár: Péliné Szincsok Zsuzsanna

Különdíj:
Albert Viktória 12.a
Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Tóthné Kovács Annamária

Ráduly Réka 9.a
Kanizsay Dorottya Katolikus Gimnázium, Egészségügyi Technikum és Szakképző Iskola
Felkészítő tanár: Tóthné Kovács Annamária




Képek
Vissza a tartalomhoz