2019/2020-as tanév munkaterve

Az iskolai tanítás nélküli munkanapok időpontja, felhasználása,
1. Kerületi Futófesztivál 2019.09.28.
2 Családi Nap 2019.09.21
3. Pályaorientációs nap 2018.11.08
4 Hagyományok Napja 2018.11.15.
5. Kerületi Futófesztivál 2020.05.22.
6. Tavaszi Családi Nap 2020.04.25

Tanítási szünetek időtartama,
1) Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4. (hétfő).
(2) A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. december 20. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2020. január 6. (hétfő).
(3) A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. április 8. (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2020. április 15. (szerda).

Augusztus

Augusztus 22. (csütörtök) 8.30 Tantestületi alakuló értekezlet
Augusztus 22. (csütörtök) 9.15 Munkavédelmi előadás
Felelős: Somogyvári Tibor
Munkavédelmi felelős
Augusztus 26.-29. (hétfő –csüt.) 11.00 Alakuló munkaközösségi értekezletek
Augusztus 27. (kedd) 9.00 Javító és Osztályozó vizsgák

Szeptember

Szeptember 02. (hétfő) 08.30 Tanévnyitó ünnepély
13.00 Tantestületi nyitó értekezlet
17.00 Szülői Választmányi értekezlet
Szeptember 03. (kedd) 17.00 Szülői értekezlet 1-2-3. évfolyam
Szeptember 04. 17.00 Szülői értekezlet 4.-6. évfolyam
Szeptember 05. (csütörtök) Tűzriadó
Szeptember 05. (csütörtök) 17.00 Szülői értekezlet 7.-8.évfolyam
Szeptember 09. (hétfő) KRÉTA Naplók adatainak kitöltése,
Szeptember 10.(kedd) 14.00 4-5.évfolyam közötti átmenet
Szeptember 17-november 26-ig Papírgyűjtés
Szeptember 21. (szombat) de. Családi nap-Főzőverseny
Zsengellér Kupa
Szeptember 28. (szombat) Futó Fesztivál

Október

Október 01. Munkatervek, szakköri tervek, tanmenetek leadása
Október 01.- (hétfő) Zene világnapja
Október 02. (kedd) 13.00 Felsős Avató
14.00 Kreatív Műhely önkéntesen

Október 01. 15.30 Tantestületi értekezlet
17.00 Fogadó órák
Október 01-02. (hétfő-kedd) Ellenőrzők egyeztetése a KRÉTÁval
Október 04. (péntek) Állatok Világnapja
Október 04. (péntek) Megemlékezés az Aradi vértanukról a 1. órában (iskolarádió)
Október 11. (péntek) 17.00 Játszóház
Honvédelmi nap pályázat: Pákozdi nap az 5.-6. évf.-nak
Október 22. (kedd) Megemlékezés az 1956-os forradalomról
(rövidített órák)
5. órában az alsónak
6. órában a felsőnek
Október 24. (csütörtök) Halloween – party (rövidített órák felső tagozaton)
Őszi szünet:
Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. október 25. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2019. november 4.

November

November 04-05.(hétfő-kedd) Ellenőrzők egyeztetése a Krétával
November 05. (kedd) 15.30 Tantestületi értekezlet
17.00 Fogadó órák
16.30 Szülői értekezlet a 8.osztályokban. A 8. évfolyam szóbeli tájékoztatása a felvételi eljárás rendjéről
November 06. (szerda) 8.00-10.00 Nyílt óra az alsó és felső tagozaton és a napköziben 1-4 osztályokban 1.-2. óra
5-8 osztályokban 1-3. óra

November 11. (hétfő) Martins tag
November 11.-15. (hétfő-péntek) Lázár Napok: Tanulmányi versenyek
Idegen nyelvi versenyek
November 15. (péntek) Hagyományok zárónap/ Mesenap

November 20.-21. (szerda-csütörtök)) 8.00-12.00 Nyílt órák leendő elsősöknek: Tanítók-Tagozatok bemutatkozása

December

December 05-06. (csütörtök-péntek) Ellenőrzők egyeztetése a KRÉTÁ-val
December 03. (kedd) 16.00 Tantestületi értekezlet
17.00 Fogadó órák,
17.30 8.osztályos szülői
December 7. (szombat) (december 24.) Luca Nap
December Ovis Télapó
December 14. (szombat) december 27. (péntek) ledolgozva szeptember 28. Futónap
December 19. (csütörtök) Testvér osztályok karácsonya
December19. (csütörtök) 15.00 Tantestületi karácsony
Felelős: munkaközösségvezetők
December 20. (péntek) Osztálykarácsony, Iskolai Karácsony
Téli szünet:
A téli szünet előtti utolsó tanítási nap 2019. december 20. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2020. január 06. (hétfő)

Január

Január 9.-10. (csütörtök-péntek) Ellenőrzők egyeztetése a Krétával
Január 10. (péntek) Idegen nyelvi vizsga a 8. évfolyamon
Január 17. (péntek) Megemlékezés a Kommunizmus áldozatairól (8. évfolyam)
Január 18. (szombat) Középiskolai felvételi vizsgák
8. évfolyamosoknak
Január 22.(szerda) Magyar kultúra napja
Január 24. (péntek) I. félév vége
Január 27.-29. (hétfő-szerda) 13.00 Félévi osztályozó értekezlet alsó tagozaton (rövidített órák)
Január 31. (péntek) Félévi bizonyítvány kiosztása

Február

Február 03. (hétfő) 12.15 Félévi nevelési értekezlet
17.00 Választmányi értekezlet

Február 04. (kedd) 17.00 Szülői értekezlet az alsó (1-2) tagozaton
Február 05. (szerda) 17.00 Szülői értekezlet az alsó (3-4) tagozaton
Február 06. (csütörtök) 17.00 Szülői értekezlet a felső (5-6) tagozaton
Február 10. (hetfő) 17.00 Szülői értekezlet a felső (7-8) tagozaton

Február 05-06.(szerda-csütörtök) 8.00-11.00 Nyílt órák a leendő 1. osztályosoknak és szüleiknek: Tanítóink-Tagozataink bemutatkozása
Február 07. (péntek) 8. osztályosok felvételi lapjainak továbbítása
Február 14. (péntek) De Valentin nap (szünetekben)
Február 21.(péntek) 14.00-16.00 Alsós Farsang+5-6.évfolyam
16.00-18.00 Felsős Farsang

Március

Március 2-6. Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
Március 5-6.(csütörtök-péntek) Ellenőrzők egyeztetése a KRÉTá-val
Március 03. (kedd) 15.00 Tantestületi értekezlet
17.00 Fogadó órák
Március 10-május 12-ig Papírgyűjtés
Március 06. (péntek) 17.00-18.30 Tavaszi Játszóház
Március 13. (péntek) Megemlékezés 1848. március 15-ről
(rövidített órák)
5.órában alsó tagozat
6.órában felső tagozat
Március 11.-12. (hétfő-kedd) ? Tanulói adatlapok módosításának lehetősége
Március 19. (csütörtök) 14.00-15.00 Tavaszi Kreatív Műhely önkéntes
Március 26. (csütörtök) 17.00 Beszélgetés a leendő 1. osztályosok szüleivel – Szülői Fórum
Március 23-27. Digitális Témahét

Április

Április 07. (kedd) Megemlékezés a Holokauszt áldozatairól (8. évf)
Április 07.(kedd) Költészet Napja

Tavaszi szünet:
A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap 2020. április 8 (szerda), a szünet utáni első tanítási nap 2020. április 15.(szerda)
Április 8. (szerda) Iskolánk fennállásának 40. évfordulója: Kerületi rajzpályázat eredményhirdetése; Retro kiállítás; Öreg diák- volt kollégák találkozója;
Április 9-10 (csütörtök-péntek) Ellenőrzők egyeztetése a Krétával
Április 21-22-23 (hétfő, kedd, szerda) Hangos olvasás és szóbeli szövegalkotás diagnosztizáló mérés a 4.osztályokban
Április 20/vagy 24 (hétfő/péntek) Fenntarthatósági Témahét/Föld Napja/Téma napok: Egészséges életmód-Környezetvédelem
Április 27. (hétfő) 17.00 Választmányi értekezlet
Április Beiratkozás

Május

Május 04-05. (hétfő-kedd) Ellenőrzők egyeztetése a Krétával
Május 02. (szombat)? 9.00-13.00 Családi nap az iskoláért
Május 07. (csütörtök) Iskolánk fennállásának 40. évfordulója: Gála műsor
Május 11. 17.00 Szülői értekezlet alsó 1.-2. évfolyam
Május 12. (kedd) 15.30 Tantestületi értekezlet
17.00 Szülői értekezlet alsó 3-4. évfolyam
Május 13. (szerda) 17.00 Szülői értekezlet felső 5.-6. évfolyam
Május 14. (hétfő) 17.00 Szülői értekezlet felső 7-8. évfolyam
Május16.(szerda) Országos idegen nyelvi mérés 6.és 8. évf.
Házi mérés: 5. és 7.évf.
Május 23. (szombat) 9.00-12.00 Kerületi Futónap
Május 25. (hétfő) Magántanulók vizsgáztatása
Május 25-29. Vizsgahét: 6.a angol és 7. évf.magyar szóbeli vizsgák
Május 27. (szerda) Országos Kompetencia Mérés 6.és 8.évf.
Május 27. (szerda) Házi Kompetenciamérés 3-4-5-7. évf.
Május 27. (szerda) Kihívás napja
Május 28 – május 31 Határtalanul – 7.évf. / Erdei iskolák
Május 29-ig (péntekig) NETFIT mérés felső tagozat

Június

Június 04. Megemlékezés az Összetartozás Napjáról
1. órában műsor a rádióból közös filmvetítés a 8. évf.-nak
Június 05. (péntek) Intézkedési terv készítése Kompetenciamérés eredmények alapján
Június 10. Tanulmányi kirándulások
Június 08.-09.(hétfő-kedd) 11.00 Osztályozó értekezlet az alsó és felső tag. Június 11. (csütörtök) Egészségnap (3 tanítási óra)
Június 12. (péntek) Sportnap (3 tanítási óra)
Június 15.( hétfő) 17.00 Tanévzáró, Ballagás

A pontos idő

2019. december 08. Sunday
 
 

Látogatók száma

Ma 8

Összes 56855

Jelenleg 15 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve