Lázár hét - Lazaraltisk

Lázár Ervin Általános Iskola

Lázár Ervin Általános Iskola

Tartalomhoz ugrás

 
Az 1. héten írásbeli versenyek vannak, majd a következő héten zajlanak a szóbeli megmérettetések.
 
Nem történt ez másként az idei november 9 és 19 közötti időszakban sem. Versenyláz, eredmények, sok-sok versenyző kisdiák, ilyen volt a 2020/2021-es tanév alsós versenysorozata. Mi pedagógusok örültünk a nagyszámú részvevőnek, örültünk, hogy segítői lehettünk ennek az eseménynek.
 
November 26-án, a versenyek lezárását követő eredményhirdetéskor sok ajándék talált gazdára.
1.Évfolyam

Ének-zene

1.      Darula Alice Szilvia (1.a)
2.      Máté Csanád (1.a)
3.      Ulrich Nikoletta (1.c)

Rajz

1.      Máté Csanád (1.a)
2.      Szakonyi Nóra (1.c)
3.      Szólás Csenge (1.c)

Versmondó

1.      Ulrich Nikoletta (1.c)
2.      Korsós Viktória (1.c)
3.      Szólás Csenge (1.c)

3. Évfolyam
Ének-zene

1.      Kovács Edina (3.c)
2.      Kenesei Kinga (3.a)
3.      Révész Dániel (3.b)

Rajz

1.      Váradi Sarolta  (3.c)
2.      Szabó Adrienn (3.c)
Tóth Dóra          (3.c)
3.      Nguen Hoang Hai (3.a)
Szolnoki Ádám (3.c)

Matematika

1.      Csorba Dalma (3.b)
2.      Szabó Adrienn (3.c)
Dörömbözi Olivér (3.c)

Versmondó

1.      Váradi Sarolta (3.c)
2.      Szabó Fanni (3.c)
3.      Gerencsér Fruzsina (3.a)

Nyelvtan- helyesírás

1.      Szabó Adrienn (3.c)
2.      Bartha Jázmin (3.b)
3.      Gerencsér Fruzsina (3.a)

Szépíró

1.      Szekeres Hanna (3.a)
2.      Holló Csillag (3.b)
3.      Tóth Dóra (3.c)

Hangos olvasás

1.      Révész Dániel (3.b)
2.      Váradi Sarolta (3.c)
3.      Csorba Dalma Anna (3.b)

2. Évfolyam

Ének-zene

1.      Sámi Alexa (2.c)
2.      Németh Dóra (2.c)
3.      Bursi Jasmin (2.c)

Rajz

1.      Kelemen Kinga (2.a)
2.      Sámi Alexa (2.c)
3.      Guthy Attila (2.b)

Versmondó

1.      Sámi Alexa (2.c)
2.      Matestyák Noémi (2.c)
3.      Grabecz Bianka (2.b)

Szépíró

1.      Kovács Nimród (2.a)
2.      Németh Dóra (2.c)
3.      Guthy Attila (2.b)

Amőba

1.      Dahman Ádám 2.b
2.      Péter Oszkár 2.b
3.      Veres Milán 2.b

4.Évfolyam

Ének-zene

1.      Szabó-Ruzsinszky Réka (4.c)
2.      Kovács Lili (4.b)
3.      Nagy Júlia (4.a)

Matematika

1.      Ngo Thuy Linh (4.a)
2.      Kovács Lili Nóra (4.b)
3.      Farkas Mercédesz (4.c)

Versmondó

1.      Szabó-Ruzsinszky Réka (4.c)
2.      Szabó Fédra (4.a)
3.      Kovács Lili Nóra (4.b)
Tóth Jázmin (4.b)

Nyelvtan-helyesírás

1.      Nagy Dóra (4.a)
2.      Gulyás Kristóf (4.a)
3.      Zádor Dóra (4.a)
Schvalm Nóra (4.c)

Szépíró

1.    Zádor Nóra (4.a)
2.    Ngo Thy Linh (4.a)
3.    Róka Nikolett (4.a)

Hangos olvasás

1.      Kávási Ada (4.b)
2.      Szabó Fédra (4.a)
3.      Szabó-Ruzsinszky Réka (4.c)
Rajz
3.  Szabó-Ruzsinszky Réka (4.c)
Vissza a tartalomhoz