Lázár Napok Versenysorozata 2017.11.13-17.

A Lázár hét tanulmányi versenyeit mindig várják a tanulóink. Szépíró, nyelvtan, vers vagy mesemondó, hangos olvasás, matematika, ének, rajz, amőba versenyeink népszerűsége töretlen az évek alatt. A versenyek értékelése a hetet lezáró tanítás nélküli munkanapon történik. Az iskolagyűléseken példaként állhatnak ki a legeredményesebb versenyzők, kiderül az is, hogy ki az alsó- és a felső tagozat legokosabb tanulója.

Verseny eredmények az alsó tagozaton

Verseny eredmények a felső tagozaton

Képek

 

Dátum Időpont Tantárgy/Verseny Évfolyam Felelős Helyszín
11.06. hétfő 4. óra szépíró 3. Kara Mária könyvtár
4. óra szépíró 4. Bánkuti Krisztina fszt. 7.
5. óra szépíró 2. Krizsánné Csontos Gyöngyi fszt. 8.
11.07. kedd 4. óra nyelvtan-helyesírás 4. Rudolfné Budavári Katalin napközi 8.
5. óra nyelvtan-helyesírás 3. Háda Judit könyvtár
11.08. szerda 5. óra matematika 3. Mértény Enikő fszt. 3.
5. óra matematika 4. Zengőné Ónadi Ildikó kémia
folyamatos   rajzverseny 1-2. évfolyam Tóthné Szederkényi Henrietta  
  rajzverseny 3-4. évfolyam Grófné Salamon Éva  
11.13. hétfő 4. óra Képességfejlesztő vetélkedő 5. évfolyam Matestyákné Leskó Judit napközi 1.
6. óra Képességfejlesztő vetélkedő 6-7. évfolyam Matestyákné Leskó Judit napközi 1.
13 óra ének 1-2. évfolyam Ember Orsolya - Orosz Éva fszt. 4.
14 óra ének      
14-16 óra Martinstag 1-2. évfolyam Fazekas Mónika  
14-15 óra Oxford-Roxford 5. évfolyam Muzsai Ildikó - Böröcz Piroska 2. em. 211.
  informatika 6-7. osztály dr Buday László informatika termek
14.00-14.30 Sudoku 5-8. osztály Iványi Miklósné matematika terem
11.14. kedd 13 óra hangos olvasás 3. Bódy Zsuzsanna - Szentkereszti Ágnes fszt. 2.
14 óra hangos olvasás 4. Csillag Tiborné - Tóthné Szederkényi Henrietta könyvtár
14-15 óra Anyanyelvi csapatverseny 5-8. évfolyam Wölfli Erika - Zomborné Jánoki Judit fizika/kémia te
15-16 óra Angol országismereti verseny 6-8. évfolyam Barcziné Széles Zsuzsanna 2. em. 211.
  informatika 6-7. osztály dr Buday László informatika termek
  sütő-főző 4-8. évfolyam Andrasovszky Klára technika terem
1. óra eHÓD 6.abc Iványi Miklósné informatika terem
3. óra 5. bc Kisfaludyné Tóth Erzsébet informatika terem
4. óra 5. ab Kisfaludyné Tóth Erzsébet informatika terem
5. óra 7. ab Iványi Miklósné informatika terem
1-5. óra kémia 7-8. évfolyam Horváth Ágnes kémia terem
11.15. szerda 12.15 óra versmondás 3. Kara Mária - Rudolfné Budavári Katalin 1. em. 103.
13 óra versmondás 1. Matusz Gyöngyi - Márity Mariann fszt. 6.
13 óra versmondás 2. Grófné Salamon Éva - Szász Éva napközi 8.
13 óra versmondás 4. Czaga Judit - Krizsánné Csontos Gyöngyi 2. em. 211.
  Könyvtári előzetesen leadott feladatok leadása 5-8. évfolyam Szabó Viktória könyvtár
14-16 óra Történelmi kvíz 5-8. évfolyam Fazekas Mónika - Keszeli Zoltánné könyvtár/216
  informatika 6-7. osztály dr Buday László informatika termek
  sütő-főző 4-8. évfolyam Andrasovszky Klára technika terem
1. óra eHÓD 5. ab Dr Buday László informatika termek
4. óra 8. ab  
11.16. csütörtök 2-3. óra Német országismereti verseny 7-8. évfolyam Fazekas Mónika  
11 óra eHÓD (Internetes matematika) 4. Zengőné Ónadi Ildikó informatika terem
11-13 óra Palánta Program 7-8. évfolyam Barcziné Széles Zsuzsanna 2. em. 211.
13 óra amőba 2. Matlák Éva fszt. 2.
14-15.30 rajzverseny 5-8. évfolyam Móricz Lászlóné - Augusztin Márta rajzterem
14-15 óra Robin Hood 6. évfolyam Muzsai Ildikó - Böröcz Piroska 2. em. 211.
  informatika 6-7. osztály dr Buday László informatika termek
egyéni beosztás sütő-főző verseny 4. Andrasovszky Klára technika terem
4. óra eHÓD 4. évfolyam Zengőné Ónadi Ildikó informatika terem

 

Sor-és váltóversenyek felelősei

  • 1. évfolyam, november 18., 5.óra, Szentkereszti Ágnes
  • 2. évfolyam, november 14., 2.óra, Matusz Gyöngyi
  • 3. évfolyam, november 13., 4.óra, Hutóczkyné Kovács Krisztina
  • 4. évfolyam, november 16. 5.óra, Zengőné Ónadi Ildikó

A tanulmányi versenyek értékelése november 17.-én

  • 1.óra: 1-2. évfolyam
  • 2.óra: 3-4. évfolyam
  • 10 órától Meekocsi Színház előadása a nagytornateremben
  • 4.óra: Illusztráció készítése a színházi előadásról

A versenyekre ünneplő ruhában menjenek a gyerekek!


Verseny eredmények az alsó tagozaton

 

Legeredményesebb tanulók

1. évfolyam Gulyás Kristóf 1.a osztály
2. évfolyam Gulyás Gréta 2.c osztály
3. évfolyam Wittmann Veronika 3.b osztály
4. évfolyam Lotz Gréta 4.a osztály

 

Szépíró verseny

2. évfolyam      
  1. hely Pittner Zsófia 2.b
  2. hely Kollár Lili Anna 2.a
  3. hely Tóth-Fromvald Fruzsina 2.c
    Horánszky Zsófia 2.b
3. évfolyam      
  1.hely Wittmann Veronika 3.b
  2. hely Jánosi Emília 3.b
  3. hely Volstrommer Olivér 3.a
4. évfolyam      
  1. hely Lotz Gréta 4.a
  2. hely Balogh Kira 4.c
  3. hely Virágh Flóra 4.c

 

Nyelvtan – helyesírás verseny

3. évfolyam      
  1. hely Mészáros Csenge 3.c
    Wittmann Veronika 3.b
    Balabán Zoé Sellő 3.c
    Móricz Borka Kata 3.c
  2. hely Hegedűs Luca 3.c
    Magyar Tamás 3.b
  3. hely Pirity Márton Tamás 3.b
4. évfolyam      
  1. hely Németh Fanni 4.a
  2. hely Máté Sarolta 4.d
    Nyeste Abigél 4.d
  3. hely Kositzki Dorka 4.a

 

Matematika

3. évfolyam      
  1. hely Magyar Tamás 3.b
  2. hely Nagy-György Áron 3.c
  3. hely Albert Alíszia 3.b
    Pirity Márton Tamás 3.b
    Szolnoki Máté 3.b
4. évfolyam      
  1. hely Pusztai Bence 4.b
  2. hely Szűcs Solymosi Albert 4.b
  3. hely Megyes Dávid 4.a

 

Ének verseny

1.évfolyam      
  1. hely Borok Dóra 1.c
  2. hely Gulyás Kristóf 1.a
  3. hely Édelmann Márk 1.c
2. évfolyam      
  1. hely Gulyás Gréta 2.c
  2. hely Tóth Fromvald Fruzsina 2.c
  3. hely Szőlősi Szófia 2.b
  Különdíj Kositzki Nóra 2.a
       
       
3. évfolyam      
  1. hely Wittmann Veronika 3.b
  2. hely Vas Regina Zsófia 3.c
    Németh Dalma 3.b
  3. hely Ferencz Róbert 3.b
    Tóth Adrienn 3.b
4. évfolyam      
  1. hely Nyeste Abigél 4.d
  2. hely Nagy Maja Ármen 4.c
    Kiss Krisztián 4.b
  3. hely Solti Soma Bátor 4.a

 

Hangos olvasás verseny

3. évfolyam      
  1. hely Mészáros Csenge Dorottya 3.c
  2. hely Móricz Dorka Kata 3.c
  3. hely Csontos Zsófia 3.b
4. évfolyam      
  1. hely Kollár Boglárka 4.c
  2. hely Lotz Gréta 4.a
    Szikora Anna 4.d
  3. hely Solti Soma Bátor 4.a
    Abai Vivien 4.b

 

Versmondó verseny

1.évfolyam      
  1. hely Köpe Ádám 1.b
  2. hely Tamon Adrienn 1.a
    Szabó-Ruzsinszky Réka 1.c
  3. hely Schwalm Nóra 1.c
    Gulyás Kristóf 1.a
2. évfolyam      
  1. hely Gulyás Gréta 2.c
    Korsós Nikoletta 2.c
  2. hely Gáspár Fanni 2.c
    Szöllösi Szófia 2.b
3. évfolyam      
  1. hely Kovács Dóra 3.c
  2. hely Tóth Adrienn 3.b
  3. hely Mészáros Csenge Dorottya 3.c
    Jánosi Emília 3.b
4. évfolyam      
  1. hely Vákics Konrád 4.c
  2. hely Lotz Gréta 4.a
  3. hely Kubák Balázs 4.b
    Takács Mirabell 4.c

 

Sor- és váltóverseny

1.évfolyam      
  1. hely 1.a  
  2. hely 1.c  
  3. hely 1.b  
2. évfolyam      
  1. hely 2.a  
  2. hely 2.c  
  3. hely 2.b  
3. évfolyam      
  1. hely 3.b  
  2. hely 3.c  
  3. hely 3.a  
4. évfolyam      
  1. hely    
  2. hely    
  3. hely    

 

Amőba verseny

2. évfolyam      
  1. hely Szabó-Ruzsinszky Gergő 2.b
  2. hely Varga Kende 2.b
  3. hely Őrsi Nelli 2.c

Rajz verseny

1.osztály      
  1. hely Surányi Jázmin 1.c
  2. hely Szabó Fédra 1.a
  3. hely Tóth Jázmin 1.b
2. osztály      
  1. hely Tóth- Fromvald Fruzsina 2.c
  2. hely Vágó Panna Fruzsina 2.a
    Korsós Nikolett 2.c
  3. hely Máté Kende 2.c
    Gulyás Gréta 2.c
3. osztály      
  1. hely Paluska Noémi 3.b
  2. hely Köpe Henrietta 3.b
    Horváth-Kikindai Noémi 3.b
  3. hely Volstrommer Olivér 3.a
4. évfolyam      
  1. hely Pinczés Léna 4.c
  2. hely Máté Sarolta 4.d
  3. hely Katkics Dorottya 4.a
    Nagy Maja 4.c
  Grafikai különdíj Kubák Balázs 4.b

 

Verseny eredmények a felső tagozaton

Legeredményesebb tanulók

  Bujdosó Enikő 6.a
  Pirity Máté 6.a

 

Történelem házi verseny – eredmények

5. évfolyam      
  I. Fáraók  
    Mészáros Angéla, Járomi Ádám, Molnár Krisztián 5.b
  II. Züm-züm  
    Huszár Kata, Stuhl Marcell 5.a
  III. Az Ubik  
    Dolányi Lászó, Ulicny Dávid Anton  
6. évfolyam      
  I. Harkai Dóra, Bujdosó Enikő 6.a
  II. Szántó Anna, Szalma Nadin 6.a
    Csonka Adrienn 6.c
  III. Kollár Bettina, Tamás Máté, Gyüre István 6.c
7. évfolyam      
  I. Lencsés Zalán, Kardos Norbert, Bélteki Ádám 7.a
  II. „A 3 muskétás”  
    Solti Réka, Mátyás Krisztina, Rózsa Melinda 7.b
  III. „Történészek”  
    Szabó Luca, Végh Máté, Horváth Krisztián 7.b
8.évfolyam      
  I. Hurják Viktória, Szikriszt Márk 8.a
  II. Csajági Andrea, Tamás-Gál Dorka, Mihályfalvi Vivien Erzsébet 8.b
  III. Becsaj Zsanett, Kislaki Viktória, Leitner Cintia 8.b

 

„Tervezz, építs szelektívvel!”

I. Mikulás váró  
  Bélteki Beatrix, Farkas Aida, Sinkovits Elvira 4.d
II. Kisvonat  
  Becsaj Zsanett, Szivák Lilla, Kislaki Viktória, Leitner Cintia 8.b
III. Doboz alak (MINECRAFT)  
  Ádám Roland, Csabai Viktor, Gyenes Dominik, Eötvös Olivér, Katona Árpád 4.d

 

Matematika – logikai versenyek

E-hód

5. évfolyam      
  1. Járomi Ádám 5.b
  2. Mészáros Angéla 5.b
  3. Duka Emma 5.a
6. évfolyam      
  1. Pirity Máté 6.a
  2. Bujdosó Enikő 6.a
  3. Wittmann Péter 6.a
7. évfolyam      
  1. Kardos Norbert 7.a
  2. Szanyi Jázmin 7.a
  3. Schneider Éva 7.a
8. évfolyam      
  1. Kislaki Viktória 8.b
  2. Becsaj Zsanett 8.b
    Takács Dorina 8.b
  3. Krausz Attila 8.a

 

Logikai verseny

5-6. évfolyam    
  1. Pirity Máté 6.a
    Varga Olivér 5.c
  2. Dinnyés Bendegúz 5.a
    Amer Junes 5.a
    Erős Dániel 5.a  
7-8. évfolyam    
  kiemelkedő teljesítmény Zsitva Norbert 8.a  
    Vaskó Klaudia 7.b  
    Balog Dzsenifer 7.b  

 

Sudoku

Könnyű /kezdő kategória  
  1. Papp Kornél 6.b
  2. Brindza Viktória 6.b
  3. Amer Amira 7.a
Nehéz/haladó kategória  
  1. Gyüre István 6.c
  2. Papp Kornél 6.b
  3. Kincses Ádám 8.b

 

Angol szaktárgyi verseny

5.évfolyam      
  I. Stuhl Marcell 5.a
  II. Osmanaj AdmirA 5.a
  III. Erdősi Áron 5.a
    Kovács Zoltán 5.a
6. évfolyam      
  I. Pirity Máté 6.a
    Paluska Márk 6.a
    Harkai Dóra 6.a
  II. Bujdosó Enikő 6.a
    Szanyi Márk 6.a
    Kriston Lili 6.a
7. évfolyam      
  I. Kardos Norbert 7.a
  II. Szanyi Jázmin 7.a
  III. Amer Amira 7.a
    Péter Vivien 7.a
8. évfolyam      
  I. Vincze Viktória 8.b
  II. Koi Norbert István 8.a
  III. Horváth Lóránt 8.a

 

Angol országismereti csapatverseny

I. Kovács Fanni, Csapai Szabolcs, Fülöp Kondrád, Oláh Krisztián 7.c
  Szincsák Balázs, Kardos Norbert 7.a  
II. Rózsa Melinda, Csehi Virág, Zöldi Zsolt 7.b
  Péter Vivien, Keller Virág, Szanyi Jázmin, Amer Amira 7.a
III. Mihályfalvi Miklós, Szalatnai Milán, Borzási Adrienn 6.c
  Lőrincz Gergő, Kincses Ádám, Varga Zsófia 8.b

 

Anyanyelvi csapatverseny

5.évfolyam      
  1. Züm-züm  
    Bódis Kristóf, Stuhl Marcell, Zádor Zsombor 5.a
  2. Arany csapat  
    Ducza Lívia, Duka Emma, Kurucz Natasa 5.a
  3. Istenek  
    Balla Szabolcs, Gregóczki Dávid, Járomi Ádám, Rubinyi Rafael 5.b
6. évfolyam      
  1. Ördögök  
    Gyüre István, Kovács Orsolya, Kollár Bettina, Horváth Luca 6.c
  2. Hejesírás  
    Bujdosó Enikő, Harkai Dóra 6.a
  3. Zsiványok  
    Skriba Zoltán, Kertész Nikolett, Lázár Bence, Papp Kornél 6.c
7-8. évfolyam    
  1. ZsóKi AnDo  
    Varga Zsófia, László Angelika, Kerékgyártó Kinga, Takács Dorina 8.b
  2. No Name  
    Balogh Erik, Koi Norbert, Zsitva Norbert, Krausz Attila 8.a
  3. Hét A  
    Péter Vivien, Amer Amira, Szanyi Jázmin 7.a

 

Oxford

5. évfolyam      
  I. Oxfordi trollok  
    Járomi Ádám, Mészáros Angéla, Molnár Krisztián 5.b
  II. Züm-züm 3  
    Dinnyés Bendegúz, Erdősi Áron, Stuhl Marcell 5.a
  III. A krumplik  
    Boris Dániel, Dolányi László, Szőcs Ferenc 5.c

 

Robin Hood

6. évfolyam      
  I. Girls 6.a  
    Bujdosó Enikő, Entezar Dina, Szántó Anna 6.a
  II. Kis óriások 6.b  
    Brindza Bernadett, Recsnik László 6.b
  III. Not Thing Ham 6.c  
    Endrődi Bulcsú, Gyüre István, Kliment Ádám 6.c

 

 Képességfejlesztő vetélkedő

5. évfolyam      
  I. Gyagyások csapata 5.b
  II. Arany csapat 5.a
  II. holtverseny Jar-Jar csapat 5.c
  III. Terroristák 5.c
6-7. évfolyam    
  I. Krumpli csapat 6.c
  II. 7.a csapata  
  III. Gumimacik  
7. évfolyam      
  1. Csapai Szabolcs, Lakatos Kevin, Szűcs Levente 7.c
  2. Baráth Vivien, Daruka András, Langmár Dominik 7.c
8.évfolyam      
  1. Balázs Almiréna, Mihályfalvi Vivien Erzsébet, Szivák Lilla 8.b
  2. Kőhalmi Renáta, Török Viktória 8.a
  3. Bogdán Bence, Krausz Attila 8.a

 

Német országismereti verseny

7. évfolyam      
  I. Kassai-Kovács Dominika 7.b
8. évfolyam      
  I. Hurják Viktória 8.a
  II. Vincze Viktória 8.b

 

Rajz- és vizuális kultúra versenye

5-6. évfolyam    
  1. Skriba Zoltán 6.b
  2. Kricsfalusi Rebeka 6.c
  3. Stuhl Marcell 5.a
7-8. évfolyam    
  1. Virág Kata 7.a
  2. Kőhalmi Rácz Renáta 8.a
  3. Schneider Éva 7.a
       
  Különdíj 1.b Benett  

 

Halloween Plakátverseny

4. évfolyam      
  kiemelt munkák Vörös Enikő, Lőrincz Laura, Salvatore Lili, Katkics Dorottya, Goller Hanna 4.a
    Barkóczi Kevin, Máté Sarolta, Nyeste Abigél Flóra, Szikora Anna 4.d
5. évfolyam      
  kiemelt munkák Solti Zita, Pfendert Zsófia 5.b
    Mohácsi Gábor, Huszár Kata, Duka Emma, Stuhl Marcell 5.a
6. évfolyam      
  kiemelt munkák Tóth Emese, Papp Kornél 6.b
    Kricsfalusi Rebeka, Borzási Adrien 6.c
    Szántó Anna 6.a
7. évfolyam      
  kiemelt munkák Váradi Benjámin, Fekete Bence, Bonczó Gergő, Bene Gyula 7.b
    Schneider Éva 7.a
  Különdíj Virág Kata 7.a

 

Tökfaragó verseny

  Vranek Kitti, Nagy Dóra, Skultéti Dávid 1.a
  Papp Szabolcs, Köpe Ádám, Lázár Barnabás 1.b
  Kalber Petra 2.a
  Horánszky Zsófia, Tamás-Gál Marcell, Czirják Patrik 2.b
  Kovács Anna 2.c
  Király Brigitta 3.a
  Mikula Jenő, Köpe Henrietta 3.b
  Mészáros Csenge, Fruzsa Orsolya 3.c
  Goller Hanna 4.a
  Kiss Krisztián 4.b
  Házi Nikolett 4.c
  Skriba Zoltán 6.b
  Huszár Kata 5.a
  Végh Máté 7.b
Legtöbb tök 2.b osztály (19 db.)  
  1.b osztály (16 db.)  

 

Szkander Bajnokság (Szervezte Somogyi Zsuzsanna tanár)

Lányok      
  I. Szendi Fanni 6.b
  II. Schlossinger Dorina 6.b
  III. Mátyás Krisztina 7.b
  IV. Solti Réka 7.b
Fiúk      
  I. Oláh Krisztián 7.c
  II. Corneanu Viktor 8.a
  III. Végh Máté 7.b és Bogdán Bence 8.a
  IV. Recsnik László 6.b

 

Asztalitenisz bajnokság (Szervezte: Somogyi Zsuzsanna szaktanár)

74 főből      
  I. Pirity Máté 6.a
  II. Recsnik László 6.b
  III. Kamarási Barnabás 6.a
  IV. Hegedűs Gábor 7.b
  V. Lisztes Krisztián 6.c
4. évfolyam      
  I. Barkóczi Kevin 4.d
  II. Gyenes Dominik 4.d
  III. Ádám Roland 4.d
  IV. Gombos Gergő 4.b
  V. Balog Richárd 4.b

 

 Informatika Arany János verseny

4. évfolyam      
  Résztvevő Barkóczi Kevin 4.d
5. évfolyam      
  Résztvevő Osmanaj Admira 5.a
6. évfolyam      
  Résztvevő Skriba Zoltán 6.b  
    Kótai Mercédesz 6.a
    Szántó Anna 6.a
7. évfolyam      
  Résztvevő Kardos Norbert 7.a

 

Informatika házi verseny

I. Horváth Krisztián 7.b
II. Szincsák Balázs 7.a
III. Váradi Benjámin 7.b

 

Sütő-főző verseny

Desszert kategória    
  I. Séfek séfei I.  
    Bélteki Beatrix, Polinszki Vivien, Farkas Aida, Máté Sarolta, Nyeste Abigél, Sinkovits Elvira 4.d
  II. Királyok  
    Löwin Levente, Szőcs Ferenc 5.c
  III. Szexi Kiflik  
    Brindza Bernadett, Tóth Emese, Szendi Fanni 6.b
Főétel kategória    
  I. Haverok  
    Pákozdi Márk, Megyes Dávid 4.a
  II. Mesterszakácsok  
    Nagy Szonja, Szanyi Jázmin, Keller Virág, Schneider Éva 7.a
  III. Gucci Gang  
    Szvet Evelin, Petrovánszky Györgyi, Pogány Cintia 7.a
Legszebb recept    
  Különdíj Junior Kukták  
    Katkics Dorottya, Goller Hanna, Duleba Emma, Lotz Gréta 4.a  

 

Zöldség - gyümölcsszobor készítő verseny

Kiemelt munka Kuzma Dorina, Kricsfalusi Rebeka 6.c
  Borzási Adrienn 6.c
  Kislaki Viktória 8.b

A pontos idő

2018. június 22. Friday
 
 

Látogatók száma

Today 44

All 23858

Currently are 54 guests and no members online