Lázár Ervin Általános Iskola Hagyományok hete 2018.11.12-16

A Lázár hét tanulmányi versenyeit mindig várják a tanulóink. Szépíró, nyelvtan, vers vagy mesemondó, hangos olvasás, matematika, ének, rajz, amőba versenyeink népszerűsége töretlen az évek alatt. A versenyek értékelése a hetet lezáró tanítás nélküli munkanapon történik. Az iskolagyűléseken példaként állhatnak ki a legeredményesebb versenyzők, kiderül az is, hogy ki az alsó- és a felső tagozat legokosabb tanulója.

Verseny eredmények az alsó tagozaton

Verseny eredmények a felső tagozaton

 

Verseny eredmények az alsó tagozaton

Legeredményesebb tanulók

1. évfolyam Váradi Sarolta 1.c osztály
2. évfolyam Gulyás Kristóf 2.a osztály
3. évfolyam Gulyás Gréta 3.c osztály
4. évfolyam Mészáros Csenge 4.c osztály

 

Rajz verseny

1.évfolyam      
  I. Váradi Sarolta 1.c
  II. Dormán Ákos 1.a
  II. Szolnoki Ádám 1.c
  III. Incze Tíria 1.b
2. évfolyam      
  I. Gulyás Kristóf 2.a
  II. Nagy Dóra 2.a
  III. Szanitter Orsolya 2.c
3. évfolyam      
  I. Makádi András 3.c
  II. Recsnik Szilvia 3.c
  II. Horváth-Bakó Liza 3.c
  III. Kollár Lili 3.a
  III. Horánszky Zsófia  3.b
4. évfolyam      
  I. Köpe Henrietta 4.b
  II. Bálint Csenge 4.a
  II. Jánosi Emília 4.b
  III. Horváth Hajnalka 4.b
  III. Bucskó Mirella 4.a

 

Ének verseny

1.évfolyam      
  I. Balázs Levente 1.a
  II. Kenessey Kinga 1.a
  III. Incze Tíria 1.b
  III. Tóth Dóra 1.c
2. évfolyam      
  I. Ngo Thuy Linh 2.a
  II. Gulyás Kristóf 2.a
  III. Kovács Lili 2.b
  III. Szabó-Ruzsinszky Réka 2.c
3. évfolyam      
  I. Gulyás Gréta 3.c
  II. Máté Kende 3.b
  III. Gáspár Fanni 3.c
4. évfolyam      
  I. Tóth Adrienn 4.b
  II. Kovács Dóra 4. c
  III. Mészáros Csenge 4.c

 

Versmondó verseny

1. évfolyam      
  I. Szabó Adrienn 1.c
  I. Kalina Ádám 1.b
  II. Váradi Sarolta 1.c
  III. Budai Korinna 1.a
2. évfolyam      
  I. Gulyás Kristóf 2.a
  I. Kenessey Krisztián 2.b
  II. Schvalm Nóra 2.c
  III. Szabó-Ruzsinszky Réka 2.c
3. évfolyam      
  I. Gulyás Gréta 3.c
  II. Ambrus Laura 3.a
  III. Korsós Nikoletta 3.c
  III. Pálfi-Nagy Márton 3.b
4. évfolyam      
  I. Mészáros Csenge 4.c
  II. Szentes Johanna 4.a
  III. Kovács Dóra 4.c
  III. Dolányi Anett 4.c

 

Szépíró verseny

2. évfolyam      
  I. Özgür Sema 2.a
  II. Szűcs Dominik 2.c
  II. Ngo Thuy Linh 2.a
  III. Gecaj Armand 2.c
3. évfolyam      
  I. Sziklai Flóra 3.b
  II. Kollár Lili Anna 3.a
  III. Sziklai Hanna 3.c
4. évfolyam      
  I. Wittmann Veronika 4.b
  II. Varga Vivien 4.a
  III. Bucskó Mirella 4.c

 

Amőba verseny

2. évfolyam      
  I. Köpe Ádám 2.b
  II. Schleer Máté 2.c
  III. Salamon Dominik 2.a

 

Hangos olvasás verseny

3. évfolyam      
  I. Slett Ágoston 3.b
  II. Kis Noel 3.a
  III. Bánfi Ákos 3.a
4. évfolyam      
  I. Móricz Borka Kata 4.c
  II. Mészáros Csenge 4.c
  III. Hegedűs Luca 4.c

 

Nyelvtan - helyesírás verseny

3. évfolyam      
  I. Gulyás Gréta 3.c
  II. Végh László 3.b
  III. Ambrus Laura 3.a
4. évfolyam      
  I. Mészáros Csenge 4.c
  I. Wittmann Veronika 4.b
  II. Móricz Borka Kata 4.c
  III. Csortos Zsófia 4.b
  III. Németh Dalma 4.b
  III. Jánosi Emília 4.b

 

Matematika verseny

3. évfolyam      
  I. Szabó-Ruzsinszky Gergő 3.b
  II. Horváth Keve 3.b
  III. Szeifert Nándor 3.b
4. évfolyam      
  I. Magyar Tamás 4.b
  II. Köpe Henrietta 4.b
  III. Szolnoki Máté 4.b

 

Sor és Váltóverseny

1. évfolyam      
  I. 1.b  
  II. 1.a  
  III. 1.c  
2. évfolyam      
  I. 2.a  
  II. 2.b  
  III. 2.c  
3. évfolyam      
  I. 3.b  
  II. 3.a  
  III. 3.c  
4. évfolyam      
  I. 4.b  
  II. 4.c  
  III. 4.a  

 

Verseny eredmények a felső tagozaton

Foci

5-6. évfolyam      
  I. 6.a, 6.c  
  II.    
  III. 6.b  
7-8. évfolyam      
  I. 7.b, 7.c  
  II.    
  III. 8.a  
       

 

Asztalitenisz verseny

5-6. évfolyam      
  I. Lőwin Levente, Varga Olivér 6.c
  II. Magyar Levente, Szungyi Balázs 5.c
  III. Long László, Ulicny Dávid 6.c
7-8. évfolyam      
  I. Hegedűs Gábor 8.b
    Kardos Norbert 8.a
  II. Végh Máté 8.b
    Lisztes Krisztián 7.c
  III. Keller Virág, Szanyi Jázmin 8.a

 

Rajz verseny

5. évfolyam      
  I. Máté Sarolta 5.d
  II. Kubák Balázs 5.d
  II. Vörös Enikő 5.a
  III. Szász Noémi 5.a
6. évfolyam      
  I. Pfendert Zsófia 6.b
  II. Dolányi László 6.c
  III. Mikolai Richárd 6.c
    Rubinyi Rafael 6.b
7. évfolyam      
  I. Kuzma Dorina 7.c
  II. Skriba Zoltán 7.b
  III. Gyüre István 7.c
8. évfolyam      
  I. Virág Katalin 8.a
  II. Várszegi Kamilla 8.b
  III. Szabó Luca 8.b
       
  Különdíjas Szanitter Orsolya Teréz 2.c
    Borók Dóra 2.c

 

Ének verseny

5.a      
  I. Kiss Krisztián, Muzsik Hugó  
  II. Kiss Szabolcs  
  III . Megyes Dávid  
5.c      
  I. Pinczés Léna, Balogh Richárd  
  II. Nagy Maja  
  III. Hajdrik Anna, Házi Nikoletta  
5.d      
  I. Szikora Anna  
6.b      
  I. Puskás Dávid  
  II. Gábos Dávid  
  III. Kovács Dávid  
7-8. évfolyam      
  I. Szabó Luca, Kricsfalusi Rebeka  
  II. Solti Réka, Kuzma Dorina  
  III. Lisztes Krisztián  

 

Történelem csapatverseny

5. évfolyam      
  I. Duleba Emma, Horváth Enikő, Lotz Gréta 5.a
  II. Goller Hanna, Katkics Dorottya, Őrsi Panni 5.a
6. évfolyam      
  I. Járomi Ádám, Mészáros Angéla, Molnár Krisztián 6.b
  II. Stuhl Marcell, Zádor Zsombor 6.a
7-8. évfolyam      
  I. Csapai Szabolcs, Fülöp Konrád, Oláh Krisztián 8.c
  II. Kardos Norbert, Lencsés Zalán 8.a

 

Országismereti verseny

5-6. évfolyam      
  I. Katkics Dorottya, Goller Hanna 5.a
  I. Mészáros Angéla, Járomi Ádám 6.b
  II. Duleba Emma, Lotz Gréta 5.a
  III. Huszár Kata, Kurucz Natasa 6.a
7-8. évfolyam      
  I. Kollár Bettina, Kuzma Dorina 7. c
  I. Tóth Emese, Recsnik László 7. b
  II. Heniger Csaba, Sarkadi Kristóf 8. a
  II. Szanyi Jázmin, Schneider Éva 8. a
  II Fekete Bence, Váradi Benjamin 8.b
  III. Baráth Vivien, Polgári Stella 8. c
  III. Kovács Orsolya, Kricsfalusi Rebeka 7. c

 

Angol nyelvi verseny (3 órás)

5. évfolyam      
  I. Máté Sarolta 5.d
  II. Kollár Boglárka 5.c
  III. Virág Flóra 5.c
6. évfolyam      
  I. Balla Szabolcs, Marselek Viktor 6. b  
  II. Huszti Levente 6.b
  III. Pfendert Zsófia 6.b
7. évfolyam      
  I. Szalatnai Milán 7.c
  II. Recsnik László 7.b
  III. Skriba Zoltán 7.b
    Szarvas Csaba 7.c
8. évfolyam      
  I. Polgári Stella 8.c
  II. Rózsa Melinda 8.b
  III. Fülöp Konrád és Lakatos Kevin 8.c

 

Angol nyelvi verseny (5 órás)

5.a      
  I. Kahn Benjamin  
  II. Szanyi Lara, Szász Noémi  
  III. Katkics Dorottya, Kiss Szabolcs, Szanyi Pálma  
6.a      
  I. Erdősi Áron, Kovács Zoltán  
  II. Osmanaj Admira  
  III. Stuhl Marcell, Amer Junes, Kecskeméti Levente, Görcsi Attila  
7.a      
  I. Kriston Lili  
  II. Paluska Márk, Szanyi Márk  
  III. Majer Levente  
8.a      
  I. Kardos Norbert  
  II. Virág Katalin  
  III. Simon Roland  

 

„OXFORD A MESÉK VÁROSA” csapatverseny

5. évfolyam      
  I. Őrsi Panni, Goller Hanna, Katkics Dorottya 5. a
  II. Duleba Emma, Lotz Gréta, Szanyi Pálma 5. a
  III. Puskás Bernadett, Máté Sarolta, Sinkovits Elvira 5. d

 

ROBIN HOOD-a tolvajok fejedelme csapatverseny

  I. Mészáros Angéla, Járomi Ádám, Molnár Krisztián 6.b
  II. Papp Dániel, Balla Szabolcs, Gregóczki Dávid 6.b
  III. Dolányi László, Viola-Tasi Tamás 6.c

 

Versmondó verseny

  Arany minősítés Vákics Konrád 5.c
    Virág Flóra 5.c
  Ezüst minősítés Horváth Zita 6.c
    Lotz Gréta 5.a
    Katkics Dorottya 5.a
    Szungyi Balázs 5.c
  Bronz minősítés Kollár Boglárka 5.c
    Szász Noémi 5.a
    Kuzma Rebeka 5.c

 

Anyanyelvi csapatverseny

5. évfolyam      
  1. Németh Fanni 5.a
    Lovas Panni 5.a
  2. Katkics Dorotty 5.a
    Goller Hanna 5.a
    Duleba Emma 5.a
    Lotz Gráta 5.a
  3. Horváth Enikő 5.a
    Őrsi Panna 5.a
6. évfolyam      
  1. Mészáros Angéla 6.b
    Járomi Ádám 6.b
    Pfendert Zsófi 6.b
    Rubinyi Raffael 6.b
  2. Bódis Kristóf 6.a
    Stuhl Marcell 6.a
    Zádori Zsombor 6.a
  3. Figler Maja 6.c
    Horváth Zita 6.c
    Scheller Réka 6.c
    Kertész Alexandra 6.c
7. évfolyam      
  1. Skriba Zoltán 7.b
    Papp Kornél 7.b
  2. Szalma Nadin 7.a
    Pinczés Bori 7.a
    Szanyi Márk 7.a
  3. Kovács Orsolya 7.c
    Kricsfalusi Rebeka 7.c
8. évfolyam      
  1. Péter Vivien 8.a
    Amer Amira 8.a
    Kardos Norbert 8.a
  2. Solti Réka 8.b
    Rózsa Melinda 8.b
    Várszagi Kamilla 8.b

 

Matematika – logikai versenyek

eHód

5. évfolyam      
  I. Megyes Dávid 5.a
  II. Kiss Krisztián, Őrsi Panni 5.a
  III. Katkics Dorottya 5.a
6. évfolyam      
  I. Mészáros Angéla 6.b
  II. Varga Olivér 6.c
  III. Kovács Zoltán 6.a
7. évfolyam      
  I. Paluska Márk 7.a
  II. Vékony Márk 7.c
  III. Kriston Lili 7.a

 

Sodoku

4. évfolyam      
  I. Pirity Márton 4.b
  II. Szolnoki Máté, Magyar Tamás 4.b
  III. Ferencz Róbert 4.b
5. évfolyam      
  I. Lőrincz Laura 5.a
  II. Őrsi Panni 5.a
  III. Németh Fanni 5.a
7. évfolyam      
  I. Gyüre István 7.c
  II. Szanyi Márk 7.a
8. évfolyam      
  I. Horváth Krisztián 8.b
  II. Végh Máté 8.b

 

Informatika, keresés a neten  „adventi kérdések” verseny

  I. Csányi Ramóna 6.a
  II. Huszár Kata 6.a
    Kis Csenge 6.b
  III. Tóth Emese 7.b
    Varga Olivér 6.c

 

HALLOWEEN

Legszebb töklámpás

    Huszár Zsóka 4.b
    Köpe Henrietta 4.b
    Horváth Hajnalka 4.b
    Mikula Jenő Marcell 4.b
    Oravecz Anna, Oravecz Bendegúz 4.c
    Fruzsa Orsolya 4.c
    Gulyás Nóra 3.a
    Pittner Zsófia 3.b
    Taligás Zalán 3.b
    Nagy Júlia 2.a
    Köpe Ádám 2.b

 

Legjobb plakátok

    Szendi Fanni 7.b
    Kuzma Rebeka 5.c
    Balogh Tamás 5.c
    Katkics Dorottya 5.a
    Goller Hanna 5.a
    Novák Marcell 4.a

 

Jelmezverseny

  I. Molnár Krisztián 6.b
  II. Papp Krisztina 5.c
  III. Máté Sarolta 5.d
  III. Bálint Csenge 4.a

 

„Tervezz, építs szelektívvel!” verseny

  I. Katkics Dorottya, Goller Hanna 5.a
  II. Horváth Martin, Molnár Krisztián 6.b
  III. Lovas Panni, Németh Fanni 5.a
    Recsnik Szilvia, Mészáros Éva, Korsós Nikoletta 3.c
  Különdíj Váradi Benjámin, Váradi Máté, RóthZoltán, Sándor Máté  

 

Sütő-főzőverseny

Főétel      
  I. Mesterszakácsok  
    Szanyi Jázmin, Schneider Éva, Keller Virág 8.a
  I. Főzőmesterek  
    Földesi Erik, Pákozdi Márk, Megyes Dávid 5.a
  II. Kajások  
    Kiss Krisztián,Kubák Balázs 5.a
  II. Hagymás Bab 2009  
    Fülöp Konrád, Oláh Krisztián, Langmár Dominik 8.c
  III. Sült kolbászok  
    Cséplő Bálint, Lakatos Kevin, Szűcs Levente 8.c
Desszert      
  I. Luxusfeleségek  
    Sindel Kitti, Pogány Cintia, Szvet Evelin 8.a
  II. Palacsinták  
    Németh Dalma, Csortos Zsófia, Ferencz Róbert 4.b
  II. Megsültek  
    Oravecz Anna, Oravecz Bendegúz, Nagy-György Áron 4.c
  III. Konyhalakók  
    Kovács Dóra, Mészáros Csenge, Németh Emese 4.c
  III. 3 princess  
    Szurkos Zsófia, Kótai Mercédesz, Szalma Nadin 7.a
Legszebb recept    
  I. Csillámufó unikornisok  
    Katkics Dorottya, Goller Hanna 5.a
  II. Cukker cukrok  
    Szász Noémi, Duleba Emma 5.a
  III. #Trupixok  
    Szanyi Pálma, Németh Fanni, Lovas Panni 5.a
Legszebb tálalásért    
  Különdíj Smile  
    Szentes Johanna, Varga Vivien, Kertész Zsanett, Péter Boglárka 4.a

A pontos idő

2019. május 26. Sunday
 
 

Látogatók száma

Ma 48

Összes 44947

Jelenleg 13 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve