Tom Sawyer kalandjain voltunk az UP-ban

Iskolánk felsős tanulói 2018. nov. 27-én az UP-ban jártak, az Újpesti Önkormányzat jóvoltából Tom Sawyer kalandjait tekinthették meg.

Minden gyermek nagy érdeklődéssel várta, hogy ellátogathasson az új Piac és Rendezvényterem épületébe. Bár a történet Amerikában játszódik, bárhol bárkivel megtörténhetne, ezért könnyen megérintette a diákokat. A főszerepet, iskolánk öregdiákja, Heidinger Zoltán játszotta. Az előadás végén közös fotók is készültek a Lázárosokkal. Nagy örömmel fogadta meghívásunkat iskolánkba, november 30-án meg is látogatta (Huckleberry Finnel) az 5.a osztály tanulóit, ezzel nagy meglepetést okozva.

Köszönjük a lehetőséget! Reméljük, hamarosan újabb előadásokra is ellátogathatunk!

Képek: 2018 11 27 Tom Sawyer kalandjai UP

A pontos idő

2019. július 20. Saturday
 
 

Látogatók száma

Ma 10

Összes 47210

Jelenleg 5 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve