Kitűnő tanulók

Tantárgyi dicséret

 

Kitűnő tanulók

 

Első évfolyam: Duleba Emma, Kahn Benjamin, Katkics Dorottya, Kis Dominik, Kiss Szabolcs, Jakab Fruzsina, Lotz Gréta, Őrsi Panni, Németh Fanni, Bódi Petra, Oláh Petra, Pusztai Bence, Baráczius Lili, Kollár Boglárka, Máthé Mira, Nagy Maja, Rostás Boglárka, Vákics Konrád, Varga János, Virág Flóra; Határi Lilian, Máté Sarolta, Nyeste Abigél, Puskás Bernadett, Szikora Anna

Második évfolyam: Benkó Eszter, Duka Emma, Horváth Dalma;: Farkas Boglárka, Mészáros Angéla, Pfendert Zsófia, Szabó László, Horváth Zita

Harmadik évfolyam: Bujdosó Enikő, Harkai Dóra, Kamarási Barnabás, Kovács-Pördi Petra, Kriston Lili, Pirity Máté, Szabó-Ruzsinszky Panna, Vértes Alexandra, Wittmann Péter; Bablena Bálint, Brindza Bernadett, Brindza Viktória, Nagy Zsófia Rózsa, Skriba Zoltán Dávid, :Amer Amira, Csikós Fruzsina, Szanyi jázmin Vadvirág

Negyedik évfolyam: 4.b: Horváth Krisztián;: Herczog Jázmin

Ötödik évfolyam: 5.a: Tóth Réka

Nyolcadik évfolyam: 8.a: Csonka Ferenc

 

Tantárgyi dicséret

Osztály Név
1.a Cseresznyés Áron, Duleba Emma, Goller Hanna, Jakab Fruzsina, Kahn Benjamin, Katkics Dorottya, Kis Dominik, Kiss Szabolcs, Kmetty Laura, Lotz Gréta, Németh Fanni, Őrsi Panni, Sőtér András
1.c Varga János, Virág Flóra, Takács Mirabel, Rostás Boglárka, Reitinger Leila, Reitinger Márk, Pincés Léna, Pataki Luca, Papp Krisztina, Nagy Maja, Máthé Mira, Magyar Levente, Kollár Boglárka, Fodor Bianka, Borics Iringó, Barátczius Lili, Balogh Kira
1.d Máté Sarolta, Nyeste Abigél, Szikora Anna, Puskás Bernadett, Határi Lilien, Kovács Bence, Farkas Aida, Csabai Viktor
2.a Amer Junes, Bódis Kristóf, Erdősi Áron, Ferencz László, Horváth Dalma, Huszár Kata, Kovács Zoltán, Magyar Dániel, Osmanaj Admira, Stuhl Marcell, Tusák Patrik, Zádor Zsombor
2.b Farkas Boglárka, Fogarasi Zoltán, Gábos Dávid, Gregóczki Dávid, Horváth Martin, Kovács Dávid, Mészáros Angéla, Molnár Krisztián, Solti Zita, Szabó László, Szűcs Benjamin, Pfendert Zsófia
2.c Varga Olivér, Kertész Alexandra, Horváth Zita, Horváth-Kikindai Bence
3.a Harkai Dóra, Szabó-Ruzsinszky Panna, Bujdosó Enikő, Vértes Alexandra, Pirity Máté, Abdul Borhanuddin Dina, Hegyi Zsófia, Kótai Mercédesz, Pincés Bori, Szalma Nadin, Szántó Anna, Witmann Péter, Kriston Lili, Kamarási Barnabás
3.b Nagy Zsófi, Skriba Zoltán, Brindza Bernadett, Pataki Patrik, Kertész Nikolett, Szendi Fanni, Tóth Emese, Brindza Viktória, Kiss Tamás, Bablena Bálint
3.c Csery Dominik, Gyüre István, Kollár Bettina, Ecser Álmos, Endrődy Bulcsú, Szalatnai Milán, Horváth Luca, Kuzma Dorina, Reményi Emma, Szarvas Csaba, Szalai Janka, Rozmann D.
4.a Amer Amíra, Szkibó Anna, Csikós Fruzsina, Péter Vivien, Pogány Cintia, Simon Roland, Szanyi Jázmin, Szincsák Balázs
4.b Zsigovics Dániel, Várszegi Kamilla, Rózsa Melinda, Váradi Benjámin, Hegedűs Gábor, Sörös Zoltán, Tamás Renáta
4.c Herczog Jázmin, Kovács Fanni, Varga Gergő, Szűcs Levente
5.a Tóth Réka, Körmendi Adrienn, Ebrahim Al Hasan Yousef
5.b Kislaki Viktória, Lőrincz Gergő, Sándor Csenge, Varga Zsófi
6.a Amer Jusuf, Gyenes Bence, Kiss Ágnes, Kollár Eszter, Kollár Tímea, Lajkó Ivett, Sándor Csenge, Balázs Fanni, Ravasz Kinga
6.b Zádori Gergő
7.a Bozó Anna, Kellner Vivien, Németh Gábor
7.c Szabó Sára, Rozmann Patrik
8.a Bagi Amanda, Németh Emese, Szemes Dorina, Csonka Ádám, Csonka Ferenc, Michura Zsolt, Kovács Sándor, Fekete Dániel, Gulácsi Márk, Oarga Dalma, Miklós Levente
8.b Simon Cintia, Pór Paula, Fehérvári Krisztián, Grova Lorenzo, Horváth Zsüliett, Szatmári Balázs
8.d Ganyi Tímea

A pontos idő

2018. január 19. Friday
 
 

Látogatók száma

Today 39

All 16469

Currently are 57 guests and no members online