Versenyeredmények 2016/2017. tanév

 

Kerületi Bólyai matek csapatverseny

18. hely Járomi Ádám, Mészáros Angéla 4.b
46. hely Bódi Petra, Pusztai Bence, Jónás Gergő, Szűcs Solymosi Albert 3.b
49. hely Kahn Benjámin, Kiss Szabolcs, Németh Fanni, Őrsi Panni 3.a

 

Állat Világ rajzpályázat, Kerületi Lóverseny téri Közösségi Ház

III. helyezés 5-6. évfolyam Brindza Viktória 5.b
III. helyezés 7-8. évfolyam Kőhalmi Rácz Renáta 7.a

 

Újpesti Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium képzőművészeti és fotópályázat ’Szabadság 56’

II. helyezés 7-8. évfolyam Kőhalmi Rácz Renáta 7.a
Résztvevők Szentes Dávid, Simon Rolnad, Elekes Páter 6.a
  Csehi Virág, Szabó Luca 6.b
  Zsitva Norbert 7.a

 

Bolyai Anyanyelvi csapatverseny

40. helyezés 87 csapatból 5. évfolyam  
63. helyezés 63 csapatból 6. évfolyam  
29. helyezés 46 csapatból 8. évfolyam  

 

Babits Kupa

5. helyezés magyar Kollár Tímea 8.a
40. helyezés magyar Ravasz Kinga 8.a
50. helyezés magyar Kollár Eszter 8.a
17. helyezés matematika Amer Jusuf 8.a
58. helyezés angol Kollár Eszter, Kollár Tímea 8.a
72. helyezés angol Ravasz Kinga 8.a
72. helyezés a 17-ből Iskola  

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny (kerületi)

II. helyezés Harkai Dóra Anna 5.a
V. helyezés Ravasz Kinga 8.a

 

Ady Művelődési Ház által szervezett „Az agyag nyomában” c. vetélkedő

Oklevelet szerzett Szakonyi Lilla, Kubák Balázs 3.b

 

Országos tornabajnokság

I. helyezés csapatverseny
IV. helyezés egyéni
Huszár Zsóka 2.b

 

Kerületi rajzverseny

II. helyezés Pfendert Zsófia 4.b
III. helyezés ubinyi Rafael 4.b
Festészeti különdíj Németh Dalm 2.b

 

Kerületi versmondó verseny

II. helyezés Vákics Konrád 3.c
IV. helyezés Nagy Maja 3.c

 

Országos Pangea Orchidea matematika verseny

21. helyezés Járomi Ádám 4.b
30. helyezés Mészáros Angéla 4.b
Résztvevők Őrsi Panni, Kiss Szabolcs 3.a
  Jónás Gergő, Pusztai Bence, Répás Lili, Kubák Balázs, Szűcs Solymosi Albert, Bódi Petra 3.b
  Varga Olivér, Ulicny Dávid 4.c

 

Kerületi sor- és váltóverseny

6. helyezés 2. évfolyam Kertész Zsanett, Leitner Benjamin 2.a
  Köpe Henrietta, Patkó Botond, Magyar Tamás 2.b
  Bucskó Mirella, Balabán Zoé, Pető Amira, Sindel András, Sörös Ádám, 2.c
7. helyezés 3. évfolyam Kis Dominik, Lovas Panni 3.a
  Gombos Gergő, Bódi Petra, Balog Richard 3.b
  Takács Mirabell, Magyar Levente, Fodor Bianka 3.c
  Polinszki Vivien 3.d
7. helyezés 4. évfolyam Duka Emma, Stuhl Marcell, Ducza Lívia, Zádor Zsombor, Novák Gabriella 4.a
  Figler Maja, Pataki Baján, Gyarmati Nikolett, Boris Dániel, Lőwin Levente, 4.c

 

Budapesti Komplex képzőművészeti verseny

18. helyezés Balázs Fanni 8.a

 

Mesterségek rajzpályázat

Különdíj Kis Tamás 5.b

 

Alsós kerületi hangos olvasási verseny

IV. helyezés Kollár Boglárka 3.c
VI. helyezés Horváth Zita 4.c

 

Versillusztrációs pályázat 2017 „Fővárosi Költészet Napja”

II. helyezés Földi István (volt tanítvány)

 

Kinder Sport

IV. helyezés Huszti Levente 4.b

 

Gyermekek Hoki világbajnoksága

II. helyezés csapatban Kovács Dávid 4.b

 

MLTSZ magyar bajnokság

II. helyezés csapatban Horánszky Zsófia 1.b

 

Képzőművészeti kerületi verseny

II. helyezés Recsnik Szilvia 1.c
  Váradi Benjámin 6.b
Különdíj Gulyás Gréta 1.c
Résztvevők Virág Katalin 6.a

 

Képzőművészeti kerületi pályázat „Globális Veszedelem: Klímaváltozás”

I. helyezés Szabó Luca 6.b
II. helyezés Schlossinger Dorina 5.b
Résztvevők Solti Réka 6.b

 

Kerületi népdaléneklési verseny

Arany minősítés egyéni Tóth Adrienn 2.b
Ezüstminősítés csapatban Wittmann Veronika, Németh Dalma, Tóth Adrienn, Horváth-Kikindai Noémi, Horváth Hajnalka, Jánosi Emília, Metzger Dorka 2.b
Ezüstminősítés 5-6. osztály I. korcsoportban Nagycsoport Pinczés Bori, Szántó Anna, Szabó-Ruzsinszky Panna, Bújdosó Enikő 5.
  Simon Roland, Mátyás Krisztina, Solti Réka, Szabó Luca, Rózsa Melinda, Várszegi Kamilla 6.

 

Zrínyi területi verseny

II. helyezés Pirity Márton 2.b
VIII. helyezés Szolnoki Mát&eacute 2.b

 

TEKI TOTÓ- levelezős matematika verseny

Ezüstminősítés Bíró Nándor 2.b

 

Rocky csapatverseny

8 aranyérem Mészáros Angéla 4.b

 

Magyar Látványtánc Szövetség Őszi Kupa

Ezüstérem Pittner Zsófia, Horánszky Zsófia 1.b

 

Kerületi Zrínyi matek verseny

11. helyezés Őrsi Panni (85p) 3.a
21. helyezés Bódi Petra (81p) 3.b
36. helyezés Kahn Benjámin (76p) 3.a
123. helyezés Oláh Petra (60p) 3.b
168. helyezés Szűcs Solymosi Albert (55p) 3.b
176. helyezés Kiss Szabolcs (54p) 3.a
184. helyezés Szakonyi Lilla (51p) 3.b
Résztvevők Pusztai Bence (46p), Kubák Balázs (48p) 3.b

 

Hajrá Olimpia- rajzverseny

I. helyezés Pfendert Zsófia 4.b

 

ICA Térképrajz- pályázat

Résztvevők Rubinyi Rafael, Járomi Ádám 4.b

 

Lions Club Békeposzter Pályázat (kerületi)

Résztvevők Szanyi Jázmin, Kardos Norbert 6.a
  Szabó Luca 6.b
  Kőhalmi-Rácz Renáta 7.a

 

Gyere Haza Mikkamakka! Lázár Ervin Mesehős Rajzoló Pályázat (fővárosi)

Résztvevők Szalai Janka 5.c
  Solti Réka, Szabó Luca, Vaskó Klaudia, Molnár Gabriella 6.b

 

Állatok Világa (Homoktövis)(kerületi)

Különdíj Váradi Benjámin 6.b
Résztvevők Szabó Luca, Várszegi Kamilla, Balog Dzsenifer 6.b

 

Ligeterdők Tavaszi Ébredése - a Hortobácsi Nemzeti Park képzőművészeti pályázata (országos)

Résztvevők Szabó Luca, Solti Réka 6.b

 

Időutazás az Ókori Rómába - a Késő-Római Kikötőerőd pályázata (országos)

Résztvevők Csery Dominik, Szalai Janka, Kricsfalusi Rebeka, Tóth Vivien 5.c

 

Flottatalálkozó Százhalombatta

Csapat evezés

I. helyezés 5-6. évfolyam fiú Pirity Máté, Sándor Máté, Oltai Dániel  
  Udvarhelyi Benedek (kormányos) (volt tanítvány)
III. helyezés 5-6. évfolyam lány Harkai Dóra, Szabó-Ruzsinszky Panna, Szalma Nadin  
  Jankovics Alex (kormányos) (volt tanítvány)
III. helyezés 7-8. évfolyam lány Varga Zsófia (kormányos), Hőgyi Noémi  
III. helyezés IFI Jankovics Alex, Koi Barnabás, Udvarhelyi Benedek (volt tanítvány)


Kormányos verseny

I. helyezés 5-6. évfolyam fiú Pirity Máté  
III. helyezés 5-6. évfolyam fiú Sándor Máté  
III. helyezés 7-8. évfolyam lány Varga Zsófia  
II. helyezés IFI Udvarhelyi Benedek (volt tanítvány)


Úszás

I. helyezés IFI Udvarhelyi Benedek (volt tanítvány)
II. helyezés IFI Koi Barnabás (volt tanítvány)
III. helyezés IFI Jankovics Alex (volt tanítvány)


Vízből mentés

III. helyezés 5-6. évfolyam fiú Sándor Máté  
I. helyezés IFI Udvarhelyi Benedek (volt tanítvány)
III. helyezés IFI Koi Barnabás (volt tanítvány)


Hajózási elmélet

III. helyezés 5-6. évfolyam lány Harkai Dóra  
III. helyezés 7-8. évfolyam lány Varga Zsófia  
I. helyezés IFI Koi Barnabás (volt tanítvány)
III. helyezés IFI Hőgyi Nóémi (volt tanítvány)


Össszesített eredmény

I. helyezés IFI Udvarhelyi Benedek (volt tanítvány)
III. helyezés IFI Koi Barnabás (volt tanítvány)

 

Mezei Futóverseny

Résztvevők Bánfi Ákos, Kiss Noel 1.a
  Szabó Ruzsinszky Gergő, Pittner Zsófia 1.b
  Sziklai Hanna, Kovács Anna, Szalai Péter 1.c
  Kertész Zsanett, Leitner Benjamin 2.a
  Köpe Henrietta, Patkó Botond 2.b

 

Kerületi játékos sportverseny

Résztvevők Bánfi Ákos, Kiss Noel 1.a
  Házi Dániel, Pittner Zsófia, Szabó Ruzsinszky Gergő 1.b
  Kovács Anna, Korsós Nikoletta, Sziklai Hanna 1.c
  Köpe Henrietta, Patkó Botond 2.b

 

Csokonai Művelődési Ház Lázár Ervin születésének 80. évfordulójára megrendezett versenyek

Versmondó verseny

Kiváló minősítés Glaser Eliza, Vákics Konrád, Nagy Maja Árven, Takács Mirabel, Pinczés Léna, Kollár Boglárka 3.c


Színjátszó Találkozó

Kiváló minősítés Színjátszó csoport Nagy Maja Árven, Virág Flóra, Vákics Konrád, Kuzma Rebeka, Papp Krisztina, Glaser Eliza, Pinczés Léna, Máthé Mira, Kollár Boglárka, Fodor Bianka, Takács Mirabel, Házi Nikolett, Baráczius Lili, Gömbic Alexandra, Pataki Luca, Balázs Petra 3.c

 

Weöres Sándor Országos Színjátszó Fesztivál

Fővárosi döntő

Arany minősítés Nagy Maja Árven, Virág Flóra, Vákics Konrád, Kuzma Rebeka, Papp Krisztina, Glaser Eliza, Pinczés Léna, Máthé Mira, Kollár Boglárka, Fodor Bianka, Takács Mirabel, Házi Nikolett, Baráczius Lili, Gömbic Alexandra, Pataki Luca, Balázs Petra 3.c


Regionális döntő

Díszoklevél Nagy Maja Árven, Virág Flóra, Vákics Konrád, Kuzma Rebeka, Papp Krisztina, Glaser Eliza, Pinczés Léna, Máthé Mira, Kollár Boglárka, Fodor Bianka, Takács Mirabel, Házi Nikolett, Baráczius Lili, Gömbic Alexandra, Pataki Luca, Balázs Petra 3.c
Különdíj a szerepkiváló megformálásáért Nagy Maja Árven 3.c

 

Kerületi vers illusztrációs verseny

III. helyezés grafika Baráczius Lili, Balogh Tamás 3.c
IV. helyezés festmény Balogh Tamás, Balogh Kira, Pataki Luca, Nagy Maja Árven 3.c

A pontos idő

2018. október 22. Monday
 
 

Látogatók száma

Ma 30

Összes 31666

Jelenleg 12 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve