Versenyeredmények 2015/2016. tanév

 

Komplex Kerületi Verseny. Téma: Fekete István: Tüskevár

Különdíj Kollár Eszter, Kollár Tímea, Balázs Fanni, Ravasz Kinga, Gyenes Evelyn, Amer Jusuf 7.a
  Járomi Ádám 3.b

 

XVIII. kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei és Nyelvi Általános Iskola és Gimnázium

ezüst minősítés Németh Gábor 8.a

 

Kerületi Népdaléneklési Verseny

I. korcsoport szóló bronz minősítés Kovács Fanni 5.c
I. korcsoport kiscsoport ezüst minősítés Varga Zsófia, Vincze Viktória 6.b
    Várszegi kamilla 5.b
I. korcsoport nagycsoport bronz minősítés Simon Roland 5.a
    Oláh Krisztián 5.c
    Ebrahim Al Hassan Yousef, Számel Botond 6.a
II. korcsoport nagycsoport ezüst minősítés Krizsik Alfonz 7.b
    Abdul Diba, Bozó Anna, Horváth Klaudia, Kellner Vivien, Vékony Melinda, Németh Gábor 8.a

 

Bolyai Matematika csapatverseny

4. helyezés Bujdosó Enikő Harkai Dóra, Wittmann Péter, Pirity Máté 4.a

 

Sakkversenyek

Budapesti Ifjúsági Csapatbajnokság amatőr osztályában

II. helyezés  Csery Dominik, Gyüre István 4.c
  Pirity Máté 4.a
  Pirity Márton 1.c


Kerületi Sakk Diákolimpia Egyéni

I. helyezés Kamarási Barnabás 4.a
II. helyezés Kahn Benjámin 2.a
III. helyezés Szabó Gergő 4.a


Pest megyei sakkverseny (alsó tagozat)

II.helyezés Csery Dominik, Gyüre István, Vékony Márk 4.c


Budapesti sakkverseny

II helyezés Csery Dominik, Gyüre istván, Vékony Márk 4.c
  Pirity Máté, Wittmann Péter 4.a

 

Kerületi meseíró verseny

különdíj Kamarási Barnabás 4.a

 

Jég-világ rajzpályázat

Kimagasló teljesítmény Rozmann Dominik 4.c

 

Kerületi komplex képzőművészeti verseny

festészeti különdíj Rozmann Dominik 4.c

 

IV. korcsoportos kerületi villámlabdarúgó torna

I. helyezés    

 

Kerületi sor és váltóverseny

7. hely 2. évfolyam  
8. hely 4. évfolyam  
11. helyezés 1. évfolyam  

 

Fény és árnyék kerületi rajzverseny

I. helyezés Vákics Konrád 2.c
II.helyezés,Grafikai különdíj Lőrincz Gergő 6.b
II.helyezés,Gondolat különdíj Rubinyi Rafael 3.b
III. helyezés Nagy Maja 2.c

 

Kerületi képzőművészeti verseny

I.helyezés Kis Tamás 4.b
II.helyezés Nagy Maja 2.c
  Brindza Bernadett 4.b
  Kertész Nikolett 4.b

 

Kerületi matematika csapat verseny

II.helyezés Pirity Máté, Kamarási Barnabás, Wittmann Péter 4.a
V.helyezés Bujdosó Enikő, Harkai Dóra, Paluska Márk 4.a
VI.helyzés Gyüre istván Vékony Márk 4.c
  Bablena Bálint 4.b

 

Országos Erdei Futóverseny Debrecen

V.helyzés Szecsvai Márk 2.b

 

Újpest Kulturális Központ rajpályázata:  „ Madarak és fák”

I.helyezés Rozmann Dominik 4.c
  Kőhalmi Rácz Renáta 6.a
Különdíj Földi István 8.a

 

Kerületi technika verseny

I.helyezés Paluska Dániel, Koi Barnabás 8.a
  Gyimóthy Ádám 7.b

 

Kerületi angol versenyek

Olimpia játékos csapatverseny

IV.helyezés Szincsák Balázs, Simon Roland, Szanyi Jázmin 5.a


Kompetencia alapú egyéni verseny 5-6. , 7-8. évfolyam

IV.helyezés Szanyi Jázmin 5.a
V.helyezés Amer Jusuf 7.a
VI.helyezés Sándor Csenge 6.a
VII.helyezés Amer Amíra 5.a
  Varga Zsófia 6.a

 

Kerületi könyvismertető verseny

I.helyezés Reményi Emma 4.c
II.helyezés Sándor Csenge- Varga Zsófia 6.a
III.helyezés Szanyi Jázmin 5.a
  Bozó Anna 8.a

 

Kerületi irodalmi csapatverseny

V.helyezés Brindza Bernadett, Brindza Viktória, Nagy Zsófia Róza, Skriba Zoltán 4.b

 

Újpest A-tól Z-ig Kerületi Helytörténeti vetélkedő

I.helyezés Abdul Diba, Bozó Anna, Kellner Vivien, Koi Barnabás 8.a

 

„Hajrá Olimpia” Képzőművészeti pályázat

I.helyezés Pfender Zsófia 3.b
Különdíj Gábos Dávid 3.b

 

Bp-i Amöba verseny

első korcsoport

I.helyezés Pirity Máté 4.a
II.helyezés Wittman Péter 4.a


második korcsoport

I.helyezés Szabó Gergő 4.a
V.helyezés Paluska Márk 4.a

 

Partiscum Csillagászati Egyesület-„ Építsd meg a Naprendszert” pályázat

Különdíj Leitner Cintia, Sándor Csenge, Varga Zsófia, Kerékgyártó Kinga, Takács Dorina, Tamás-Gál Dorka, Mihályfalvi Erzsébet, Csajági Andrea 6.b

 

Lázár Ervin Kerületi plakett pályázat

I.helyezés Balogh Réka 3.b
  Földi István 8.b
II.helyezés Kricsfalusi Rebeka 4.c

 

Bp-i Versillusztrációs Pályázat

I.helyezés Cséplő Bence 6.b

 

Muskétás tánccsoport

I.helyezés Lőwin Laura 7.a

 

Országos TEKI-TOTÓ

I.helyezés Szűcs Solymosi Albert 2.b
  Bablena Bálint 4.b
II.helyezés Pap Kornál 4.b
III.helyezés Kubák Balázs 2.b

 

Országos Sziporka verseny

30.helyezés Kubák Balázs 2.b
36.helyezés Oláh Petra 2.b

 

Akrobatikus Rock and Roll

I.helyezés Bódi Petra 2.b

 

Generáli Biztosító által rendezett rajzpályázat

I.helyezés Balogh Réka 3.b

 

Gomoku verseny

IV.helyezés, csapatban II.helyezés Mészáros Angéla 3.b

 

Országos Flottatalálkozó

4-5-6 évfolyam lányok

csapat gyorsasági evezés I. helyezés
úszás II. helyezés
vízből mentés III. helyezés
Összesített II. helyezés
Szalma Nadin 4.a
csapat gyorsasági evezés III. helyezés Szántó Anna, Harkai Dóra, Szabó-Ruzsinszky Panna 4.a


4-5-6 évfolyam fiúk

csapat gyorsasági evezés II. helyezés Sándor Máté 4.a
csapat gyorsasági evezés III. helyezés Oltai Dániel, Pirity Márton, Wittmann Péter 4.a


7-8 évfolyam fiúk

úszás I. helyezés
kormányos II. helyezés
vízből mentés II. helyezés
csapat gyorsasági evezés II.  helyezés
Jankovics Alex 8.a
vízből mentés I. helyezés
elméleti teszt III. helyezés
csapat gyorsasági evezés I. helyezés
Koi Barnabás 8.a
csapat gyorsasági evezés II. helyezés Török András 8.b
csapat gyorsasági evezés III. helyezés Földi István 8.a

A pontos idő

2017. november 19. Sunday
 
 

Látogatók száma

Today 12

All 13974

Currently are 40 guests and no members online