Versenyeredmények 2018/2019. tanév

 

Panni atlétikai verseny

Lovas Panni és Kis Dominik 5.a osztályos tanulók szeptemberben érmes helyezést értek el, Panni atlétikai versenyen, Dominik pedig tornában.

Képek: Panni atlétikai verseny

 

Észak pesti Bólyai matematika Csapatverseny

Felkészítő pedagógus: Kállai Éva tanítónő 4.b

I. helyezés csapat Magyar Tamás, Patkó Botond, Pirity Márton, Szolnoki Máté 4.b


Gratulálunk a fiúknak a kimagasló eredményért! Az országos döntőhöz sok sikert kívánunk!


Képek: 2018 10 12 Bólyai matematika verseny.

 

Kerületi Ösz rajzpályázat

Kiemelkedő helyezések Gulyás Gréta 3.c
  Horváth Krisztina 4.b
  Fodor Bianka 5.c
  Tóth Emese, Brindza Viktória 7.b

 

Képek: 2018 12 Kerületi Ösz rajzpályázat

Újpest-MT Kosárlabda Klub U14-es csapat a Botevgrad-i EYBL tornán

Iskolánk két tanulója, Richter Dániel 7.b és CÓDömösi Dávid 6.c, 2019 januában egy nemzetközi kupán vettek részt Botevgrádban. Mindketten kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, Dani elnyerte a legjobb játékos címet és kupát is!
Facebbook: Újpest-MT Kosárlabda Klub

Képek: 2019 Büszkeségeink Kosárlabda EYBL torna Botevgrad

Diákolimpia 2018/2019

Köpe Henrietta 4. b osztályos tanuló a Diákolimpia 50 méter mellúszás versenyén 8. helyezést ért el.

Képek: 2019 Büszkeségeink Diákolimpia

Dortmundi Nemzetközi Atlétikai Verseny 2019

7 ország városának nemzetközi tornáján Dortmundban Lovas Panni nagyszerű eredményeket ért el. 

Képek: 2019 Büszkeségeink Dortmund Nemezetköti Atlétikai Verseny

Zrínyi Ilona matematika megyei verseny 2019

Újból kimagasló eredményt értek el negyedikeseink a Zrínyi Ilona matematika megyei versenyen.

Csapatverseny

I. helyezés csapat Magyar Tamás, Pirity Márton, Szolnoki Máté 4.b


Egyéni

II. helyezés Magyar Tamás 4.b
VI. helyezés Pirity Márton 4.b
VIII helyezés Szolnoki Máté 4.b

 
Magyar Tamás képviseli az országos döntőben a IV., XIII., XV. kerületet Szombathelyen.

Képek: 2019 Büszkeségeink  Zrínyi Ilona matematika megyei verseny

Bene Ferenc Általános Iskola "Király hét - Királyi hét" rajzpályázat 2019

Újból kimagasló eredményt értek el tanulóink.

I. helyezés Horváth-Bakó Liza 3.c
  Horváth Hajnalka 4.b
II. helyezés Kovács Anna 3.c
  Wittmann Veronika 4.b

 

Képek: 2019 Büszkeségeink "Király hét - Királyi hét" rajzpályázat

Kerületi matematika verseny 5-6. évfolyam 2019 április

Újból kimagasló eredményt értek el tanulóink.

II. helyezés Őrsi Panni 5.a
III. helyezés Kahn Benjámin 5.a
IV. helyezés Mészáros Angéla 6.b
V. helyezés Járomi Ádám 6.b
VI. helyezés Stuhl Marcell 6.a

Képek: 2019 Büszkeségeink Kerületi matekverseny 5-6 évfolyam

Országos Tőrbajnokság 2019

Csapatverseny

I. helyezés Bódis Kristóf 6.a


Egyéni 000 induló

19. helyezés Bódis Kristóf 6.a

Képek: 2019 Büszkeségeink Országos Tőrbajnokság 2019

Sportnap Kerületi Kosárlabda 2019.05.04

Kerületi Csapatverseny

III. helyezés Dömösi Dávid, Löwin Levente, Szabó Miklós 6.c
  Richter Dániel 7.b

Képek: 2019 Büszkeségeink Sportnap Kosárlabda 2019.05.04

Zöldelő kert rajzpályázat 2019.05.16

Zöldelő kertek, ahogy a gyerekek látják.

Különdíj Szűcs Fruzsina 6.c


Gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményekhez!

A pontos idő

2019. június 16. Sunday
 
 

Látogatók száma

Ma 17

Összes 46095

Jelenleg 18 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve