Tantestület

 

Igazgatóság

Iskolavezetőség

Tantestület

Nevelő-oktató munkát segítők

 

Igazgatóság tagjai

 

1. Pál Lászlóné tanár intézményvezető
2. Kolossáné Takács Erika tanító intézményvezető helyettes
3. Csizmadiáné Hajnal Beáta tanár intézményvezető helyettes

 

 

Iskolavezetőség tagjai

 

1. Andrasovszky Klára tanító/tanár készségtárgyak mk. vezetője
2. Barcziné Széles Zsuzsanna tanár nyelvi munkaközösség vezető 8.a osztályfőnök
3. Bódy Zsuzsanna tanító napközis munkaközösség vezető 3.b osztályfőnök
8 napkcs
4. Keszeli Zoltánné tanár DÖK vezető tanár 5 a of
5. Kisfaludyné Tóth Erzsébet tanár matematika szakos tanát
6. Csillag Tiborné tanító alsós munkaközösség vezetője 3.a osztályfőnök
7 napkcs
7. Rudolfné Budavári Katalin tanító Önértékelési csoport vezetője 1.a osztályfőnök
1. napkcs.
8. Seresné Mekis Erika tanár Kompetencia értékelő csoport vezető

 

 

Tantestület tagjai

 

 

Igazgatóság tagjai

1.         Pál Lászlóné                           tanár                            intézményvezető

2.         Kolossáné Takács Erika         tanító                          intézményvezető helyettes

3.         Csizmadiáné Hajnal Beáta     tanár                            intézményvezető helyettes

Iskolavezetőség tagjai

1.         Andrasovszky Klára               tanító-tanár                 készségtárgyak mk. vezetője
2.         Barcziné Széles Zsuzsanna    tanár                            nyelvi munkaközösség vezető 
 7.a osztályfőnök,

3.         Matusz Gyöngyi                     tanító                          napközis munkaközösség vezető  4.c osztályfőnök/12 napk.cs

4.         Keszeli Zoltánné                    tanár                            DÖK vezető tanár      8 a of

5.         Iványi Miklósné                      tanár                            matematika/ ének szakos tanár

6.         Csillag Tiborné                      tanító                          alsós munkaközösség vezetője  4.a osztályfőnök /10 napkcs

7.         Rudolfné Budavári Katalin    tanító                          Önértékelési csoport vezetője  2.a osztályfőnök/4. napkcs.

8.         Seresné Mekis Erika              tanár                            Kompetencia értékelő csoport vezető

9.         Samu Erika                             tanító/fejlesztő ped.    Fejlesztő munkaközösség vezető

Tantestület tagjai

1.         Andrasovszky Klára               tanár                            technika/infó  

2.         Augusztin Márta                    tanár                            rajz/napközi /8. c of. /13 cs

3          Annus Virág                           tanító                           napközi                       1.c of./3.cs

4.         Barcziné Széles Zsuzsanna    tanár                            angol-történelem        5.a of

5.         Babinyecz Gyöngyi               tanár                            német              6.a /15 ncs.

6.         Bódis Margit                           tanító/                         fejlesztőpedagógus

7.         Böröcz Piroska                       tanár                            biológia/földrajz/term.ism; 8.a of

8.         Csillag Tiborné                       tanító                          iskolaotthon    4.a/10.cs

9.         Csippán Gabriella                   tanító                           napközi, matematika/informatika                                                                                         5.bc / 14. cs

10.       Csizmadiáné Hajnal Bea        tanár                            testnevelés/földrajz

11.       Czúcz Emese                          tanító                          4.b/11.cs

12.       Fazekas Mónika                     tanító/tanár     német/történelem/erkölcstan 5.b of.

13.       Fábián Gyöngyvér                 tanár                            angol nyelv

14.       Forgács Milus Bernadett       tanár                            angol/magyar tanár

15.       Grófné Salamon Éva              tanító                          iskolaotthon                1.a/1.cs

16.       Guthy Attila                            tanár                            technika-fizika

17.       Háda Judit                              tanító/tanár                 iskolaotthon                3.b /8.cs

18.       Petróczki Andrea                   tanár                            ének-zene

19.       Horváth Ágnes                       tanár                            kémia

20.       Ihnáth Rita                             tanító                          iskolaotthon 1.c /3 ncs

21.       Iványi Miklósné                     tanár                            matematika/ének        7.c of

22.       Kallós Katalin                        tanító                          iskolaotthon 1.a / 1.ncs

23.       Kállai Éva                               tanító                          iskolaotthon                3.a/7.cs

24.       Kanyó Irma                                                                iskolapszichológus

25.       Keszeli Zoltánné                    tanár                            történelem/term.ism/föld./6.a/of

26.       Kisfaludy T. Erzsébet            tanár                            matematika

27.       Kolossáné Takács Erika         tanító                          igazgatóhelyettes /matematika

28.       Kovács László                        tanító                          napközi-ének 2.c

29        Konkoly Melinda                   gyógypedagógus       

30.       Krizsánné Csontos Gyöngyi  tanító                          iskolaotthon                3.c/9cs

31.       Matestyákné Leskó Judit       tanító                          fejlesztőpedagógus

32.       Matlákné Horváth Éva           tanító                          iskolaotthon                4.b/11.cs

33.       Matusz Gyöngyi                     tanító                          iskolaotthon                4.c/12.cs

34.       Márity Mariann                      tanító                          iskolaotthon/2.b/5.cs

35.       Mértény Enikő                       tanító                          iskolaotthon    1.b/2cs

36.       Mészáros Rebeka                   gyógypedagógus

37.       Mohácsi Attila                        tanár                            testnevelés-földrajz    8.b of.

38        Móricz Lászlóné                     tanár                            rajz- média-földrajz   

39.       Muzsai Ildikó                         tanár                            angol-történelem/7.b of.

40.       Orosz Éva                               tanító                          angol/iskolaotthon      2.a/4cs

41.       Orosz Edit                              tanító                          Gyed

42.       Pál Lászlóné                           tanár                            biológia/földrajz

43.       Péterné Fürjes Mónika           tanár                            matematika/kémia 6.d of

44.       Piedl Péter                              tanár                            földrajz-testnevelés

45.       Rudolfné Budavári Katalin    tanító                           iskolaotthon                2.a/4.cs

46.       Samu Erika                             tanító                           fejlesztőpedagógus

47.       Sefcsikné Szász Éva               tanító                           iskolaotthon                2.a/4.cs

48.       Seresné Mekis Erika               tanár                            angol

49.       Szabó Viktória                        tanár                            történelem/könyvtár               5.c of

50.       Szatmáriné Kaizinger Orsolya           tanító               iskolaotthon    3.b of/8.ncs

51.       Szentkereszti Ágnes               tanító                          iskolaotthon                3.c/9cs

52.       Táborosi Viktor                      tanító                          iskolaotthon                3.b /8ncs

53.       Tóthné Gera Mónika              tanító                           GYES

54.       Tóthné Szederkényi Henriett             tanító              iskolaotthon                4.c/9cs

55.       Varga János                            tanár                            5.a 6.d/13.cs

56.       Wölfli Erika                           tanár                            magyar/ének               6.b/of.

57.       Zengőné Ónadi Ildikó             tanító                           iskolaotthon                2.b/5cs

58.       Zomborné J. Judit                  tanár                            történelem – magyar 

Nevelő-Oktató munkát segítő kollégák

  1. Burka AndreaPedagógiai asszisztens
  2. Kiss ErikaPedagógiai asszisztens
  3. Polgár TímeaPedagógiai asszisztens
  4. Létay ÁrpádPedagógiai asszisztens
  5. Dobner AnitaPedagógiai asszisztens
  6. Mátyók ÁgnesIskolatitkár
  7. Gulyás RenátaIskolatitkár
  8. Ábrahám RóbertRendszergazda

Technikai dolgozok

  1. Gróf Tiborgondnok
  2. Pifkó Tiborportás
  3. Budai Zoltánportás
  4. Vass Tibornétechnikai alkalmazott
  5. Balázs Krisztiánnétechnikai alkalmazott
  6. Faragó Zoltánnétechnikai alkalmazott
  7. Vetz Gábornétecnikai alkalmazott

 

 

Nevelő-oktató munkát segítő kollégák

 

1. Burka Andrea pedagógiai asszisztens
2. Puskás Éva pedagógiai asszisztens
3. Lánczos Krisztina pedagógiai asszisztens
4. Létay Árpád pedagógiai asszisztens
5. Polgár Tímea
pedagógiai asszisztens
6. Orosz Edit
pedagógiai asszisztens

 

 

7. Mátyók Ágnes iskolatitkár
8. Gulyás Renáta iskolatitkár
9. Ábrahám Róbert rendszergazda
10. Gróf Tibor gondnok
11. Tóth Levente
kertész

A pontos idő

2019. november 18. Monday
 
 

Látogatók száma

Ma 75

Összes 54998

Jelenleg 16 vendég és nincsenek tagok bejelentkezve